18. diena
>> otrdiena, 2010. gada 13. aprīlis
Vienkārša dokumentālā filma, kur cilvēki izārstē diabētu 30 dienu laikā, ēdot svaigu un termiski neapstrādātu uzturu. Mūsdienu mīļā medicīna diabētu uzskata par neārstējamu.
Nesaprotu, ko viņi tur Stradiņos īsti mācās? Kā pareizi zāļu receptes izrakstīt? Ar Veselību nodarbojas saujiņa entuziastu, bet ar Slimībām ņemas vesela medicīna. Nekad neesat domājuši, kāpēc Slimnīca saucas tieši tā? Tāpēc, ka neviens tur ar Veselību nenodarbojas, tas ekonomiski nav izdevīgi.Ja šī iestāde sauktos Dziedinātava, tad neviens neteiktu "es slimoju", bet gan "es dziedinu sevi." Vai jūtat atšķirību? Mostaties.
Ziemā smagi sasitu celi, aizbraucām uz slimnīcu, ārsts izrakstīja divas dažādas zāles, iekšķīgai lietošanai, acīs neskatoties. Receptes izmetu miskastē, sildīju celi ar rokām un vizualizēju zilu krāsu, katru vakaru. Kāja pārgāja nedēļas laikā.
Vai kāds ārsts vēl atceras, ko teica Hipokrāts? Lai Tavs ēdiens ir kā zāles un Tavas zāles ir kā ēdiens.
5 komentāri:
šādu teikumu studējot, RSU rehabilitologos, neesmu dzirdējusi,
bet doma- Lai Tavs ēdiens ir kā zāles un Tavas zāles ir kā ēdiens- tomēr skan divdomīgi
par pārējo laikam varētu piekrist, bet zini, ir jau arī ļoti daudz un dažādu Veselības centru un Ventspilī ir pat Dziedinātava.. domāju, viss pamazām notiek, slimnīcas un zāļu jūras pamazām zaudē savu nozīmīgumu, cilvēki mostas, tostarp arī mediķi. vajag tikai pameklēt, atradīsi :)
un tomēr, ir situācijas, kurās vairs tikai tradicionālā medicīna spēj palīdzēt, un ir arī tādas situācijas, kur tikai netradicionālā
vislabāk ir griezties pie tiem, kuri savstarpēji sadarbojas, atzīstot viens otru par labu esam, reizēm godīgi atzīstot savu nevarību un cita varību palīdzēšanā, mmhm, katram savs lauciņš, arī dziedniekiem u.c. netradicionālajiem. bet tiem savstarpēji sadarbojoties rodas lieliska komanda ar īstiem lietpratējiem un vēl labākiem gala rezultātiem
un ja vien mūsdienu cilvēks pats sev visu laiku apzināti sekotu līdzi(palīdzētu), nevis tikai visu nogrūstu uz citiem..
un domājams, ēdiens ir tikai viens no pakāpieniem uz veselības atgūšanu
Jā. Divdomība pazib, vārdi ir daudznozīmīgi. Makrobiotiķi izmanto šo Hipokrāta teicienu, tagad svaigēdāji. Katrs deķīti velk uz savu pusi.
Piekrītu, ka tradicionālā un alternatīvā medicīnai ir jāiet roku rokā, tikai tā bieži nenotiek. Vārds "pseidozinātniski" ir dzīvs un aktuāls, un tāds paliks.
Kurš ir otrs pakāpiens?
nez vai tas ir kā otrais, bet kopumā- cilvēka apziņas un domu skaidrība(tīrība, `svaigums`utt.),un tam atbilstošs dzīvesveids ik dienas. ne tikai ēšanas paradumi, bet visi paradumi ir ļoooti no svara
un svaigēšana noteikti ir viens no tiem ieradumiem, kas palīdz attīrīties un savest kārtībā kā organismu, tā domas un paradumus.
jo cilvēks ar saviem samākslotajiem izgudrojumiem( arī ēšanas kultūru), tak joprojām nav pārspējis mammu dabu tās tik pārdomātajās un pilnīgajās izpausmēs, un diez vai jebkad spēs(atklāti runājot) ;)
varu tikai piekrist :]
Hmmm, tradicionālā un netradicionālā medicīna, īstenībā jau senos laikos tradicionālā bija tautas medicīna, bet attīstoties mūsdienu medicīnai, tā "aizņēmās" šo nosaukumu.. nekrietneļi tādi, he he.. Tas tā.
Paldies par Tavu blogu, prieks, ka cilvēki mostas!!!
Ierakstīt komentāru